Miss Wielkopolski Południowej 2010

Ostrów Wielkopolski już po raz 9 będzie miastem, w którym odbywa się Finał Wielkopolski Południowej. 28 maja 2010 r. o godz. 20:00 w Kinie Komeda rozpocznie się uroczysta Gala, podczas której zaprezentuje się 30 najpiękniejszych kobiet Wielkopolski - 15 kategorii dorosłe i 15 w kategorii nastolatki - wyłonionych podczas specjalnych castingów.

Dziewczęta zaprezentują się przed publicznością kilkakrotnie m.in. w kolekcji letniej, strojach kąpielowych, sukniach ślubnych i kreacjach wieczorowych. Wyboru tych najpiękniejszych dokona obiektywne jury.
Oprócz tytułów głownych przyznane zostaną również: Miss Publiczności, Miss Foto, Miss Elegancji, czy Miss Pięknych Włosów.

Koncert finałowy to pełen emocji wyścig po koronę Najpiękniejszej w kilku odsłonach, ale również inne atrakcje.
Imprezę uświetni swoim recitalem - CANDY GIRL - polska gwiazda pop.

AFTER PARTY
Po częsci oficjalnej w Kinie Komeda, odbędzie się Bankiet Koronacyjny i After Party w prestiżowym klubie CZEKOLADA. Na specjalnie przygotowanej imprezie klubowej pojawią się wszystkie finalistki, jurorzy, sponsorzy oraz zaproszeni goście, gdzie w luźnej atmosferze, miłym towarzystwie i najlepszej muzyce będzie można zakończyć ten pełen emocji wieczór.

BILETY NA GALĘ FINAŁOWĄ MOŻNA ZAKUPIĆ W KASIE KINA "KOMEDA" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM ALEJA POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 22

ZAPRASZANY DO ŚWIATA PIĘKNA!

Narodowy Konkurs MISS POLSKI, organizowany od 1990 roku to najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce.
Mogą wziąć w nim udział wszystkie bezdzietne panny w wieku od 18 do 24 lat - w kategorii dorosłe i od 14 do 17 lat w kategorii nastolatki.
Wybory odbywają się w trzech etapach - konkurs regionalny, półfinał oraz finał. Finalistki Miss Polski reprezentują nasz kraj na wielu światowych konkursach piękności m.in. Miss Tourism World, Miss Globe, Miss Intercontinental oraz na najważniejszym i z największą tradycją - Miss World.

GALA MISS Wielkopolski Południowej 2010